iletişim
mavinet®enerji☼

TP LINK & EVEREST, MARKA ROUTER CİHAZLAR ICIN, KABLOSUZ SIFRE DEGISTIRME GORSELİ SAYFAMIZDA GÖSTERİLMİŞTİR..DIGER, MARKA(H-MİNİ) ROUTER CIHAZLAR ICIN SIFRE DEGISIMI ICIN ILETISIME GECINIZ.  imageimageimageimageimageimage

.

1-) EVEREST EWR-301 Router şifre değişimi için öncelikle tarayıcımızdan ( crome, explorer, opera..) boş bir sayfa açıp kırmızı ok ile işaretli olan alana "192.168.0.1" yazıp router'ın arayüzüne giriş sağlıyoruz.

image

2-) Arayüzün açıldıktan sonra dil seçeneği türkçe seçili kalacak şekilde, şifre alanına "admin" yazıp kullanıcı girişine tıklayıp giriş yapıyoruz.

image

3-) Son olarak açılan ekrandan sırasıyla oklarda belirtilen "Kablosuz Ayarları" sekmesine tıklayıp "WiFi Şifresi" alanına önceden tanımlanan şifreyi silip kendi belirlediğimiz şifremizi yazıyoruz. Son olarak işlemi kayıt etmesi için "Tamam" ı tıklayıp işlemi kaydedip çıkış yapıyoruz.

image

Ewerest EWR-301 Router şifremizi güncelleme işlemimiz tamamlanmış oluyor.

TC uyruklu vatandaşlar için (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir);
Kimlik belgesi aslı ve fotokopisi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
Kurumsal bağlantılar için ek olarak Ticaret Odası Kaydı ve Vergi Levhası Fotokopisi Talep edilir.

İnternet nakil işlemi Mavinet Telekom Ofisleri üzerinden yapılabilmektedir. Nakil İşlemi sadece hizmetimizi kapsayan bölgeler için geçerlidir.
Nakil yaptırmak isteyen müşteri veya vekalet verdiği kişi, kimlik belgesi ile başvuru yapabilir.
Nakil işleminde müşterinin nakil adresinde bulunması gerekmektedir. Nakil işlemi ortalama 3, maksimum 15 gün içinde tamamlanmaktadır.

Nakit yada kredi kartına tek çekim yapılmaktadır. Kredi kartına tek çekim yapıldıktan sonra bankanız ile iletişime geçerek taksitlendirebilirsiniz.

Ofisimizden nakit veya kredi kartı ile, internet sitemiz üzerinde bulunan Online İşlemler bölümünden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Hiç bir tarifemizde yükleme ve indirme kotası bulunmamaktadır. Tarifenizde bulunan hız limiti kadar sınırsız internet erişimi sağlayabilirsiniz.

Tarifelerimiz öde kullan şeklindedir. Öncelikle tarifenizin faturasını öder sonra kullanırsınız.

Bulunduğunuz bölgede Telekom altyapısı olmasa bile, hizmetimizin kapsama alanı içerisindeyseniz internet bağlantısı alabilirsiniz.

Tarifenizdeki fiyat dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

Öncelikle tüm elektronik cihazlar gibi bizim kullandığımız cihazlarda uzun süreli çalışmalarda tutarsızlık gösterebilirler. Her elektronik cihazın arada bir elektriğini kesip dinlendirmek faydanızadır. Bu gibi durumlarda kurmuş olduğumuz iki adet cihazın (Router ve Alıcı) fişlerini elektrik prizinden çekerek gücünü kesiniz ve 3 dakika bekleyiniz. Geri takıp internet bağlantınızı kontrol ediniz. Sorunun devam ettiğini düşünüyorsanız bizimle irtibata geçiniz. Kesinlikle Modem/Router ayarları ile oynamayınız fabrika ayarlarına dönmeyiniz(Resetlemeyiniz). Aksi halde bağlantınızı tamamen kaybedebilir ve Modem/Router'ı tekrar yapılandırmak gerekir.

Dünya Sağlık Örgütü'nün raporunda şu ifade yer almaktadır. "Yakın zamanda yapılmış olan araştırmalar, kamuya açık alanlarda kablosuz teknolojilerden kaynaklı RF`ye maruz kalma durumlarının, uluslararası standartlardan binlerce kat daha az olduğunu göstermektedir. Düşük seviyedeki elektromanyetik alanlarına maruz kalmanın insan sağlığına zararlı olduğu sonucuna varılacak bir kanıt bugüne kadar elde edilememiştir." Ayrıca kullandığımız tüm cihazların CE ve DoC (uygunluk beyanı) bulunmaktadır.

Hayır, ödemelerinizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Ödeme yaptığınızda sistem süre bitiş tarihinizin üzerine ilave etmektedir. Örneğin süre bitiş tarihiniz ayın 20'i ise ayın 5'inde ödeme yaptığınızda ayın 20'si üzerine yeni almış olduğunuz tarife süresi eklenecektir.

Mavi Net, müşterilerine herhangi bir taahhüt ya da bağlayıcı sözleşme imzalatmıyor.

Mavi Net İletişim, alt yapısını kullanan müşterilerimiz, kablosuz internet hizmetimizi sabit telefon hattına gerek olmadan kullanabiliyor..

X